Jump to content

Кандидат за админ: XeqtR

XeqtR

Recommended Posts

1) Име и Фамилия: Искрен Божанов

2) Години: 26

3) Град: Принципно съм от Свищов

4) Skype за връзка: Надявам се, че не е проблем ако не го приложа.. АКО случайно бъда приет ще го предоставя на когото трябва (благодаря за разбирането).

5) Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време? Да бил съм в доста от големите вериги (не мисля, че е нужно да изброявам) включително и тук но тогава веригата се казваше reload.. ще предоставя и малко информация която не знам може би ще е от полза за това колко съм наясно с играта и т.н.

- 7 години Assisting National Head в ESL.
- 7 години Главен администратор в ESL за counter-strike секцията/турнирите.
- 6 години Anticheat Админ в ESL 
- 10 години професионално занимаване с counter-strike сцената като играч и организатор на турнири (онлайн и лан).
- от 2009 година голяма част от събитията които са проведени в БГ съм участвал в организацията и администрирането им.
Да кажем, че ще е това другото за момента не мисля, че ще трябва да го споменавам :D

6) От колко време играете в нашите сървъри? Oт gametracker Minutes Played=  6116 -> XeqtR

7) В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор?  Dust2 Arena #2

8) По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър ? Реално за игра и наглеждане 3/4 часа вечер според зависи все пак понякога и повече (през деня съм на работа до 14:30) а като цяло при сигнал/докладване за нарушител ще мога да влезна да го премахна по всяко време (работя на компютър така, че проблем няма да има)

9) Можете ли да работите в екип? Разбира се.

10) Познавате ли амх командите? Да - запознат съм.

11) Имате ли проблеми с нервите? Не нямам :)

12) С какъв псевдоним играете? Никнейма в игра ми е XeqtR

• Upvote 2

Супер качествена кандидатура .Очаквах я с нетърпение ,защото тук нивото е много голямо ,като играч ,като човек и т.н. Редовен ,докладваш редовно за хакери,разбираш от играта и то много добре и най-важното че въпреки това не летиш в облаците ,а си стъпил на земята .С една дума Да и пак Да .От теб колектива и веригата могат само да спечелят ! 

• Upvote 2

Е тук няма какво да говориме :) Този човек ми е помагал и съм се консултирал с него доста пъти .  Предлагам  да мине директно на ниво АДМИН , а не да минава през помощник админ ( просто е несериозно и ще бъде гавра с него ) ! ! За мен ще бъде чест да сме от един екип :) ЕДНО ГОЛЯМО ДА ! ! 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...