Jump to content

Кандидатура за Админ

Pod Niwoto Ste Mi

Recommended Posts

1.Име и Фамилия:    Емил юруков

2.Години:  25

3.Град:  разлог

4.Skype за връзка:   dezzy91

5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време?  Да тук  Но направих грешка и се отказах от правата си ... 

6.От колко време играете в нашите сървъри? Oт 
gametracker Minutes Played=  ?    
 2962   тва е на единия ник с които играя    CrAzY|BG|Pod Niwoto Mi Ste !!!     4969 

7.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор?  дъст2 №2

8.По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър ?   около 4 5 часа 

9.Можете ли да работите в екип?   Да Мога 

10.Познавате ли амх командите?   Доста добре

11.Имате ли проблеми с нервите?  да избуглив съм малко

12.С какъв псевдоним играете?
  KOP|qmBEZDADUFCHA

От мен имаш ДА ! Редовен си , сериозен , не съм те виждал да влизаш в конфликт с други играчи , разбираш от нещата и определено ще си доста полезен на сървъра като админ ! 

• Upvote 3

11.Имате ли проблеми с нервите?  да избуглив съм малко  - Да не се лъжем ;д .

Като цяло си редовен,но адаш немога да кажа ,че не си конфликтен.От мен имаш НЕ ,но се надявам да те одобрят.Аз съм реалист братле не ми се сърди...

Ще те гледам под око и евентуално ако не те одобрят ще гледам за напред как се държиш като цяло в сърварите.

• Upvote 1

Много добре знам защо искам да съм админ да избухлив съм но за разлика от това съм по наблудателен от повечето админи :)  и да много пъти съм бил виновен за тва но за разлика от тва съм наказван хиляди пъти :) 

От мен имаш едно голямо ДА! Не защото се познаваме а защото трябва тая верига да се стегне с добри и качествени админи а не с интриганти и т.н да не продължавам. Да имаш проблем с нервите но до голяма степен те уважават повечето играчи поне по това което съм забелязала.  Добре сформираш екипна работа и заради това ти казвам ДА а не съм като другите че си ми конкуренция пожелавам ти успех и се надявам да станеш отново от екипа ?

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...