Jump to content

Проблем с вип усугата!

Пандишпан

Recommended Posts

Имам проблем със вип услугата! Тази сутрин  около 10:00 ч. си пуснах вип във  CS1.BG | [HLX] Dust #2, влизах преди малко (16:00 ч.) във сървъра и випът ми все още не е включен. Мислех, че аз не пиша нещо както трябва, за това влязох пак във вип систетама и  там показваше, че съм вип, съответно ника с които играя и кога ми изтича. 

преди 2 часа, nedostypna said:

Изчакай картата да се смени и тогава би трябвало да имаш ВИП ;d .

Активирал го е в 10:00,значи до 16:00 би трябвало да се е сменил  поне 7-8 пъти  ;) 

ПС:Недостъпна, няма значение кога ще влезе да играе,ако го активира  в 10:00 би трябвало след смяна на мапа да кажем 10:30 вече трябва да е Вип   ;д

Принципно ако имаш забранени символи в ника или ако след ника имаш отминато място се получава така . Просто си напиши какъв ти е ника за да може да ти се помогне . Поздрави

Преди 20 минути, Silent Death said:

Активирал го е в 10:00,значи до 16:00 би трябвало да се е сменил  поне 7-8 пъти  ;) 

Имам предив да играе и след като се смени картата , на която е играл тогава :D

Преди 51 минути, Silent Death said:

ПС:Недостъпна, няма значение кога ще влезе да играе,ако го активира  в 10:00 би трябвало след смяна на мапа да кажем 10:30 вече трябва да е Вип   ;д

Е добре не споря :D не разбирам чак толкова :) .

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...