Jump to content

Кандидатура за Админ War 3 Respawn

В.Иванов

Recommended Posts

1.Име и Фамилия:  Влади Иванов

2.Години: 16

3.Град: София

4.Skype за връзка: vladi.ivanov565

5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време? 4vendeta (7-8 месеца) vidinservers (4 години администратор),и в cs1 близо 6 месеца (напуснах поради проблеми в личният живот)

6.От колко време играете в нашите сървъри? Oт 
gametracker Minutes Played=  ? Нямах време и не съм играл от доста време иначе ето линк към gametrackera http://www.gametracker.com/player/No human/79.124.59.244:27020/

7.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? War 3 Respawn

8.По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър ?  близо 6 часа а през уикендите до 10

9.Можете ли да работите в екип? Да

10.Познавате ли амх командите? да

11.Имате ли проблеми с нервите? Не,но не зависи от мен,ако играч се държи грубо спрямо мен,или съотборик/противник наказанието няма да се забави

12.С какъв псевдоним играете?
 No human 

• Upvote 1

Склонен съм да ти дам За,не съм те виждал да нарушаваш правилата,да обиждаш или пък да играеш с помагала.Имаш часовете като гледам,до тук си изряден,обаче нямаш на лице доклади да беше пуснал някой друг доклад,било то обида или хак или нещо подобно..Аз съм за пък да видим какво ще кажат другите колеги.

Аз доколкото разбрах ти си бил част от екипа , но после е станала грешка и за това си си дал почивка :Д :Д Та няма какво да говорим нека ти връщат правата защото ти не си направил нищо лошо на сървърите :Д Просто си бил по невнимателен с приятелката ти , което не засяга сървърите ГРАМ :Д  Както и да е просто някак си ми лъхаш доверие не знам защо ... 6-то. чувство е може би , но рядко ме е подвеждало :Д Таа адаш имаш ДА от мен ! 

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...