Jump to content

Предложение за Deathrun-a

123

Recommended Posts

Предложението ми е простичко и предполагам не толкова трудно изпълнимо, защо в Deathrun сървъра не се сложи "джъмп статс" плъгин(speed, pre, stats)?
 Все пак Deathrun-a е мод който е базиран предимно на скачане и трикчета...

Тея неща,които ги изброй в нито един деатрън ги няма.Трикчетата ги има в хнс,това е класически мод на деатъна, не му трябва да се пълни с бози.Единственото нещо,което ще е хубаво да има е rtd - roll the dice в превод хвърли зар.Аз съм твърдо против.

Общо взето е излишно защото както е казал Емо мода е класически в деатръна така че просто няма смисъл от това . Иначе добре си го формулирал но ......... :Д Поздрави  

НЕ ИСКАМЕ ПОЛИЦИЯ,НЕ ИСКАМЕ КОРДОН!А ИСКАМЕ НАСИЛИЕ И ЛЕВСКИ ШАМПИОН!!!

Еми трябваше да опитам, иначе благодаря за цивилизованите отговори, кратко, точно и ясно :D
А другото ми въпросче е има ли начин да се направят скиновете да не прозират, просто защото на някой тъмни мапове терориста е доста прецакан.

Преди 10 минути, 123 said:

Еми трябваше да опитам, иначе благодаря за цивилизованите отговори, кратко, точно и ясно :D
А другото ми въпросче е има ли начин да се направят скиновете да не прозират, просто защото на някой тъмни мапове терориста е доста прецакан.

Под прецакан какво имаш предвид?

Преди 30 минути, b0TL!k3_1926 said:

Под прецакан какво имаш предвид?

Ами че на тъмните мапове терориста почти не вижда контра-терористите, но не е кой знае какво, то с времето се добива 6-то чувство на тоя мод :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...