Jump to content

Кандидат администратор

no sleep

Recommended Posts

1.Име и Фамилия: Митко Александров
2.Години: 21
3.Град: Плевен
4.Skype за връзка: mitko0o41 '' или facebook  Митко Александров ''
5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време? Да  cs1bg
6.От колко време играете в нашите сървъри? Oт 
gametracker Minutes Played=  ? 

7.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор?   Cs1.BuLGaRiA =- [ DUST2 ]     -= Cs1.BuLGaRiA =- [ BF2 RESPAWN ] -= Cs1.BuLGaRiA =- [ CLASSIC 
8.По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър? По два три часа.

9.Можете ли да работите в екип? Да
10.Познавате ли амх командите? Разбира се
11.Имате ли проблеми с нервите? Не
12.С какъв псевдоним играете? 
- mInIamaL*       Благодаря,за отделеното време :)

• Upvote 2

Чакайте чакайте ... Какво значи '' КОМУНИКАТИВЕН '' ? Какво значи '' БИЛ АДМИН ПРЕДИ ? " ! Това са неща където просто са смехотворни да ги изтъквате като аргумент . А защо е БИЛ админ  , а сега не е админ запитахте ли се ?  Той ако е бил сериозен и ако е разбирал е щял и сега да е админ . Ника съм му го засичал в игра и е вярно , че момчето не обижда и не създава проблеми . Ама па да ви кажа никога не е викал за нарушители и никога не съм го виждал да сигнализира в форума за нещо нередно . Дайте да даваме шансове на момчета където наистина заслужават и наистина могат да бъдат полезни . Сааа той драснал 3-4 дни в чат форума , някога бил админ тука и айде бил комуникативен и тем подобни неща . Съжалявам много , че винаги казвам това което мисля , но просто това момче хич да не пуска доклади поне 1 - 2 пъти да ни викне в чата за някакъв нарушител . Аз съм ПРОТИВ . Жив и здрав Митак и нищо лично просто това е моето мнение . 

Just now, VLADI 1914 said:

Чакайте чакайте ... Какво значи '' КОМУНИКАТИВЕН '' ? Какво значи '' БИЛ АДМИН ПРЕДИ ? " ! Това са неща където просто са смехотворни да ги изтъквате като аргумент . А защо е БИЛ админ  , а сега не е админ запитахте ли се ?  Той ако е бил сериозен и ако е разбирал е щял и сега да е админ . Ника съм му го засичал в игра и е вярно , че момчето не обижда и не създава проблеми . Ама па да ви кажа никога не е викал за нарушители и никога не съм го виждал да сигнализира в форума за нещо нередно . Дайте да даваме шансове на момчета където наистина заслужават и наистина могат да бъдат полезни . Сааа той драснал 3-4 дни в чат форума , някога бил админ тука и айде бил комуникативен и тем подобни неща . Съжалявам много , че винаги казвам това което мисля , но просто това момче хич да не пуска доклади поне 1 - 2 пъти да ни викне в чата за някакъв нарушител . Аз съм ПРОТИВ . Жив и здрав Митак и нищо лично просто това е моето мнение .    

правата ми бяха махнати заради един друг вече бивш админ "fox" това момче обиждат като каруцар по микрофона направих му няколко забележки той беше досa нагъл и продължавашe дадох му 2 часа почивка и после ми бяха махнати права не сме си отваря устата до сега ама нали обичате да ровите да изкараме най гадното от един човек 1-2 съм писал в форума  ти сигурно не знаеш какво е играч на CS-RELOAD?

• Upvote 1

100% съм убеден че беше ти! само че с друг ник казаха ми после ;) и дори беше с женски..ник или как се прави гласа на женски и обиждаше ти сигурно си забравил НО АЗ ПОМНЯ

• Upvote 3

Редовен, в respawna доста, не създава проблеми, не съм го виждала да обижда и т.н.  мисля, че може да му се даде шанс. Личи си злобата на някой хора отдалеч, това е неизбежно. Първо нито се представяш за друг човек, нито лъжеш за годините си, нито пък от къде си и т.н. .. Няма да се учудя ако това което казваш е вярно, видяхме ги вече някой хора, че им харесва да се представят за други, а защо не и за момичета.. :DТака, че да не ти пука. От мен имаш ДА! :)

• Upvote 2

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...