Jump to content

Кандидатура - SUM TING WONG

chushkopek

Recommended Posts

1.Име и Фамилия:  Веселин Стоянов

2.Години:  25

3.Град: София

4.Skype за връзка: gaboon_2005

5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време?
да, от 12-13 годишен, в сърварите на Матрицата. След това в Man1a и CS-BULGARIA

6.От колко време играете в нашите сървъри? Oт gametracker Minutes Played=  ?  
chushkopek za maika ti, след което поради морален довод SUM TING WONG

7.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор?  Italy2 Forever 

8.По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър ? минимум 2 часа на ден

9.Можете ли да работите в екип?  да. при липса на такъв винаги се опитвам да намеря нов

10.Познавате ли амх командите? да. те мен също

11.Имате ли проблеми с нервите?  не, светът е прекрасен. тези които ме ядосват бързо ги забравям

12.С какъв псевдоним играете?
 SUM TING WONG

Поздрави! :dash3:

Веско

Преди 13 минути, Romero said:

Значи минутите ти в сървърите са недостатъчно според мен , не си от редовните играчи :) На този етап ти давам НЕ !!!

Изрично ише поне 40 часа, имам ги.

преди 2 часа, chushkopek said:

Изрично ише поне 40 часа, имам ги.

ОК добре написана кандидатура, но спри да драскаш повече в нея. Изчакай няколко дни да видим какво ще съберем за теб като мнения и от другите хора, за да се вземе решение след това!

• Upvote 1

Какво значи Амх командите да те познават теб ? Майтап ли си правиш на въпрос 10 ? Аз разбирам от майтап , но ти май май на майтап си взел и кандидатурата .... Ако си решил да си част от екипа малко повече трябва да се постараеш . Ноо тва е само мое мнение де :)  На този етап имаш НЕ от мен . Поздрави

Против и от мен не си де доказал с нищо + това в кандидатурата и си написал,че ще отделяш по 2 часа на ден.За мен е бая малко + това няма логика да бързаш да направиш 40 часа,а ако бъдеш одобрен да отделяш по 2.Не виждам да имаш доклади.За сега това ми е вота.Покажи,че искаш да си част от екипа.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...