Jump to content

Кандидат за админ kAvAL cREw | CanYouFeelMe?

nuHokuo

Recommended Posts

1.Име и Фамилия: Димитър Ненов

2.Години: 22

3.Град: Велико Търново 

4.Skype за връзка: divdqvol

5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време? Бях админ на един пловдивски сървър преди години и съм позабравил нещата но ги припомням.

6.От колко време играете в нашите сървъри?  Със стария CanYouFeelMe?: http://www.gametracker.com/player/CanYouFeelMe%3F/79.124.59.244:27016/  ; С новия от 2 дена :) 

7.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? Dust2 Arena 1

8.По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър ? По 3-4 часа дневно зависи колко ми е натоварен деня със служебни задачи.
9.Можете ли да работите в екип? Да. Ръководя 2 такива.

10.Познавате ли амх командите? От части другото го изучавам

11.Имате ли проблеми с нервите? Не .

12.С какъв псевдоним играете? kAvAL cREw | CanYouFeelMe?

• Ти па си каза защо и аз да не се пробвам като мина това момче преди мен :Д Виж са при теб е по - деликатно защото колкото пъти си викнал админ толкова пъти не е имало нищо ( за хак говоря ) ! Иначе за други нарушения си ме викал и вярно е имало проблеми . Та според мен няма с нищо да си полезен освен с това да  банираш някой защото те съмнява за хак ... Иначе това е само мое мнение де и ако другите мислят по - друг начин няма проблем нали за това е демокрацията  :Д Иначе ти давам НЕ защото има една приказка по - нашия край '' И мама може и тате може , но козата си иска пръч '' 

Когато играех без стийм цс-а беше друго. Сега нещата стоят по друг начин Влади. А има админи, които не си вършат работата. Аз поне мога да помагам от гледна точка на редовен и постоянен играч, който познава повечето от играчите в сървъра. :) Нямам нищо против твоето мнение, нито пък към теб. Просто гледам нещата от друга гледна точка вече а и мисля че за половин година арена 1  си припомних много от предишният си опит. 

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...