Jump to content

Загряващ рунд в по-голямата част от сървърите

V.VaRBanoV

Recommended Posts

Здравейте! Добавена е тестово обновена версия на загряващ рунд в по-голямата част от сървърите.Интересното в тази нова версия е,че при смяна на картата се зареждат различни режими на игра.Давам пример играе се първи рунд с ножове 60 секунди времетраене и следва рестарт на рунда и играта започва нормално.На следващото сменяне на картата загряващия рунд може да бъде вече игра само с АВП или с Граната и така. Надявам се да се хареса,от по-голямата част от играчите, и пак казвам всичко е тестово и винаги може да се върне стария вариант на рестарт. Поздрави :more_bg:

Възможни загряващи рундове.

• 1. Knife
  • 2. Scout
  • 3. AWP
  • 4. Deagle
  • 5 HE Grenade

Предложението ми харесва ;)

Edited by Jiwkov*
На мен не ми харесва , че спамиш , а не четеш какво пише. Валери казва че го е ДОБАВИЛ , не го предлага !

1 hour ago, Drakonuid said:

Скаута ми е малко странно, ама до сега не съм цепил скаути :Д , ама аз иснам и с глок 18 и помпата M3, а не онази бързата

Здравей,да бях забравил за бавната помпа ще бъде добавена и тя! Поздрави :yes:

Да със магнума неможе да се преполови и картата, от другия отбор, също ще яко ако се сложи и P90пък и така от преди да е започнала играта ще се откриват аимарите.

9 hours ago, Just Me said:

Според мен трябва AWP-то да се премахне. И без това след 3 врътка 80% са с него.

АВП-то е премахнато и е добавено на негово място бавната помпа.

39 minutes ago, Bupyc said:

Може би ще е добре ако се удължи малко времето.

60 секунди мисля,че е добре нито са много нито са малко! :)

• Create New...