Jump to content

Оплакване от админ VLADI1914

Дама Тита

Recommended Posts

1. Оплакване от админ VLADI1914

2. Държи се много грубо и непрекъснато ме напада без никакъв повод. Последно в Dust2 N2 отидох спектатор, за да видя нещо, а той седеше спектатор от 5 минути. Започва да ми се кара да влизам в игра, защото не съм била админ, а той бил и се държи сякаш сървъра е негов. Кикна ме веднъж за това, след това влезнах и го попитах защо ме кикваш и аз имам права и гледам някого, а можеше и да записвам DEMO, но той отново ме кикна и каза: Тя не е админ. Омръзна ми от този човек да се държи сякаш е негов сървъра, да ме обижда във форума и пред другите играчи. Не спира да измисля неща за мен и какво ли не само и само да ме обиди. Няколко пъти говоря с него и пак продължава. Не е с нищо повече от мен и след 100001 оплаквания, сега и официално го пиша. Заради него не влизат да играят поне 10 човека. Това ли е админ? Да влиза и да прави конфликти, да уронва авторитет на друг човек с по-малко права и да прави интриги? П

Редовна съм в сървъра и играя постоянно. Заради него скоро ще спра, защото не може да ме унижава пред 30 човека в сървъра като ме киква. Аз също имам права, които са ми дали АДМ

Явно Влади не разбра, че си одобрена в тестов период, тъй като Hell 1-во написа, че си отхвърлена и после го редактира. Ще уведомим колегата. Ти можеше просто да му обясниш, че си тестов админ, и че правиш демо! 

Аз бях вътре искам само да отбележа ,че Влади каза : Виждам ,че другите админи имат права ,а ти само слей или гаг не зна точно . По тези думи се подразбира ,че той предполага,че тя е тестов :)

• Upvote 3

Явно Влади не разбра, че си одобрена в тестов период, тъй като Hell 1-во написа, че си отхвърлена и после го редактира. Ще уведомим колегата. Ти можеше просто да му обясниш, че си тестов админ, и че правиш демо! 

Влади много добре знае , че тя е админ. Настоявам да чуя неговата позиция за случката !

• Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...