Jump to content

Оплакване от админ ROCKY

Desana

Recommended Posts

Вече не мислите ли, че прекалявате  :) пределно ми е ясно как се държите в сървърите с мъжа ти админите не са ви виновни а вие се стегнете малко много пъти съм ви засичал да се заяждате както с админите така и с играчите стика вече нахално става :) 

• Upvote 2

Вече не мислите ли, че прекалявате   :) пределно ми е ясно как се държите в сървърите с мъжа ти админите не са ви виновни а вие се стегнете малко много пъти съм ви засичал да се заяждате както с админите така и с играчите стика вече нахално става :)

Хайде гледай демото и виж дали на някой нещо е казано ?!

сега да кажа десена никога не съм имал нш против тебе или блайт но това е прекалено аз имам цяло демо как на пук ми ходиш на Б бомба и аз не спирам да казвам не ходи там защото играеме 2 срещу 2 не разбирате ли, ей така се празнят сървари виждал съм как блайт играе сам и 3ма души седят СПЕЦ защото не искат да играят срещу него и на мене ми е неприятно аз съм 1 и граеме 2ма души и някой ми мине от Б и ме убива в гръб ама проблема не е, че ходите само проблема е, че някой от 2та ми се присмя че направих забележка и после на пук и 2та минаха от X женати ме нарече лапе и все ми се оправдавате с това как мапа бил цял е добре ве хора той мапа е цял ама когато 300 души си спазват това да си минават откадето трябва и 2ма идват и кат турнадо си минават от дет си искат, а и при тва са добри не го отричам ама за кво на пук ми го правите тва, и нямате никаква учтивост женати ми настоя да и кажа годините си и ме нарече лапе без да е имало никаква враждебност в мене само ще ви кажа че това го правят от седмици насам и става прекалено кат влезе блайта вс излизат ама не щот е добър а защото все минава от там където крак не е стъпвал е за тва се празнят сърварите щот испразниха класика ся идват да празнят и dd2-2 защото си имат тяхна игра, е мене кат ме наричате лапе вие явно сте големи претполагам е кат сте големи хванете помислете малко какво правите ама тва е щот и аз, ако играех с гаджето си щях да се правя на мъж пред нея нека си кажеме самата истина вижда се и, че комуникирате помежду си ем аз повече не мисля че има какво да коментирам по тази тема.

• Upvote 2

сега да кажа десена никога не съм имал нш против тебе или блайт но това е прекалено аз имам цяло демо как на пук ми ходиш на Б бомба и аз не спирам да казвам не ходи там защото играеме 2 срещу 2 не разбирате ли, ей така се празнят сървари виждал съм как блайт играе сам и 3ма души седят СПЕЦ защото не искат да играят срещу него и на мене ми е неприятно аз съм 1 и граеме 2ма души и някой ми мине от Б и ме убива в гръб ама проблема не е, че ходите само проблема е, че някой от 2та ми се присмя че направих забележка и после на пук и 2та минаха от X женати ме нарече лапе и все ми се оправдавате с това как мапа бил цял е добре ве хора той мапа е цял ама когато 300 души си спазват това да си минават откадето трябва и 2ма идват и кат турнадо си минават от дет си искат, а и при тва са добри не го отричам ама за кво на пук ми го правите тва, и нямате никаква учтивост женати ми настоя да и кажа годините си и ме нарече лапе без да е имало никаква враждебност в мене само ще ви кажа че това го правят от седмици насам и става прекалено кат влезе блайта вс излизат ама не щот е добър а защото все минава от там където крак не е стъпвал е за тва се празнят сърварите щот испразниха класика ся идват да празнят и dd2-2 защото си имат тяхна игра, е мене кат ме наричате лапе вие явно сте големи претполагам е кат сте големи хванете помислете малко какво правите ама тва е щот и аз, ако играех с гаджето си щях да се правя на мъж пред нея нека си кажеме самата истина вижда се и, че комуникирате помежду си ем аз повече не мисля че има какво да коментирам по тази тема.

1во мъжа ти жена ти .. Аз съм жената. 2ро никой не прави на пук ,а си играем шибаната игра 3то как реши ,че някой се е присмял на тебе не знам. Аре там киквайте и слейвайте който искате и играйте с който искате 

Заключвайте темата ,че ми се повдига от всичкте ви работи.  Ще ми казват в кой отбор да играя и къде на мапа да ходя ,после ние се заяждаме 3ма "админа "  събрани и праят квото решат за добре в админ чата ...

Никъде в правилата не е опоменато нещо от сорта на "при 2в2 играйте ярд, играйте на миженица, сварка или тетрис". АЙ малко по-сериозно, ако между играчите си се направи уговорка всичко е окей, но без да има такава, всичко останало е пълно СВОЕВОЛ

• Upvote 1

Аз винаги съм питал, щом админите на спазват правилата, защо играчите да го правят ? Не схванахте че сте тука, не да се правите на големите шефове и да раздавате наклони и заплахи за банове, само ей така защото ви е скимнало(особено сега като чета коментара на Fox), а доброволно сте избрали да свръшите нещо полезно. Никой не ви е карал да ставате админи.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...