Jump to content

Оплакване от админ FOX

Desana

Recommended Posts

+ Това момчето гагна един играч за 1 ден дори без да го предопреди. Аз мисля, че секи сървър има правила за гаг,бан,кик с определени минути часове. Не е нормално да гагне човек за 1 час дори без да го предопреди !

Значи тоя боклук нищо не прави по цял ден, само се прави на шеф мръсника. Един път не съм го видял да банне хакер, само си бара ташаците и раздава гагове от време на време. Преди 2 дена казах, че не заслужава да е админ и тоя магьосник ме кикна 19 пъти от сървъра без причина, даже админи бяха свидетели. После и бан последва, няма предупреждение, няма нищо. Целия сървър реве от тая 40 годишна мършава лисица. Вие читавите админи ги разкарахте и оставихте такива като тоя урунгел. Са половината сървър ще се изсипе тука да потвърди, че тоя караконджул не заслужава да е админ. Само се прави на шефче тоя, преди 1 седмица децата му реваха и чух по микрофона как ги бие и им викаше "тихо, че обезвреждам бомбата". Смърт чрез изнасилване или му вземете правата. 

Edited by Jiwkov*
Получаваш бан за системни обиди !
  • Upvote 1

Ако главните са достатъчни кадърни ще видят,че IP-тата даже не са от 1 град сладур :)

Знаеш ли,накрая трябва да се пусне анкета за банването на вас 2мата и  тогава да видиш че повече от 80% ще са За! Заради вас пак ще ти го кажа Масива е празен и сега мислите да го направите същото с дъст2 :) без вас играта ще бъде много по спокойна и няма да има такива караници дори да се замесват админите...

Edited by Jiwkov*
Спам , при следващо излишно мнение ще се наказваме!

банн pretty flacko и от форума и от сървърите,влезна и почна да се заяжда с fox без основание,Място за шизофреници тук няма,а ако си подсказвате наказанието е бан..

Да виждаш някой друг да обижда във форума  ??????  Добре е да се запази добрия тон във форума и да пишеш като човек не като 15 годишно лапе стил 2010 година.

Само едно ще ти кажа!Предупредил съм теб и там мъжа ли какъв ти е не знам,ако ви видя в различни отбори ви местя ,ако се правите на тарикати и се местите сами ,ще ви банна дори!Не ме интересува кой от къде играе ,важно е че съм ви хванал един път да играете с еднакви ип и хората да реват от вас че си подсказвате !А и другото вие сте и от един клан и всеки го знае и за да няма реване по чата заради вас ,няма да проверявам дори с какви

Edited by Just Me
Спазвай добрият тон!

Само едно ще ти кажа!Предупредил съм теб и там мъжа ли какъв ти е не знам,ако ви видя в различни отбори ви местя ,ако се правите на тарикати и се местите сами ,ще ви банна дори!Не ме интересува кой от къде играе ,важно е че съм ви хванал един път да играете с еднакви ип и хората да реват от вас че си подсказвате !А и другото вие сте и от един клан и всеки го знае и за да няма реване по чата заради вас ,няма да проверявам дори с какви

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...