Jump to content

Оплакване от Aдмин. :)

cvaR_Load

Recommended Posts

Колко нахален трябва да си, за да пуснеш оплакване при положение, че знаеш за какво става въпрос? Влизам в игра и виждам как колегите са те гагнали а ти си сменяш ника за да може да пишеш и да продължаваш да се заяждаш като заплашваш NEO, че ще остане без права.. Въпросния админ, който те кикваше не беше той а 9GAG, но това няма кой знае какво значение! Колегите, които бяха вътре могат да потвърдят и да напишат същото, което и аз. Постоянно псуваш дори вчера аз те гагнах! 

• Upvote 3

Значи като сте в сървъра се правите на мъже и ни плашите с оплаквания с взимане на права и какви ли не други неща :) А като доидете в форума  сте като пчелички и се правите на света дева Мария . А по темата това демо което си качил е меко казано несериозно . Първо се вижда , че седиш спектар и момчето логично те е кикнало  . Второ е трябвало при първия кик  да качиш това демо за да се види защо си кикван и каква е била причината . Аз съм сигурен , че си се правел на интересен и си учил колегите как да си вършат работата .

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...