Jump to content

"Кандидат за админ: Desana <3 Blait

Recommended Posts

Спомням се преди в класика когато слейнах един афк и ти ме попита защо го направих аз ти обясних, че е афк ти пак ми казваш какво да правя и ми каза, че можел  да дойде  ако правиш такива неща няма как да станат нещата но иначе не съм те засичал да обиждаш редовна си мисля да ти дам ДА! и внимавай ! Успех 

Десана с две думи няма да се справиш според мен :) Значи първо съм виждал как казваш за хора , че са айм и постоянно досаждаш да се гледат ( а те нямат никакъв АЙМ ) ! Второ , че си викала някои колеги това не го споря . Трето просто не ми вдъхваш доверие ( Някак си нямаш харизмата да ме привлечеш като момиче на което може да се има доверие ) ..  Не ме мисли за лош МОЛЯТ

Десана с две думи няма да се справиш според мен :) Значи първо съм виждал как казваш за хора , че са айм и постоянно досаждаш да се гледат ( а те нямат никакъв АЙМ ) ! Второ , че си викала някои колеги това не го споря . Трето просто не ми вдъхваш доверие ( Някак си нямаш харизмата да ме привлечеш като момиче на което може да се има доверие ) ..  Не ме мисли за лош МОЛЯТ

От малкото време което съм я засичал съм останал със същото мнение като @VLADI1914 и @Alexina. За съжаление нямам доказателство, но въпреки това гласувам ! НЕ от мен !

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...