Jump to content

Кандидатура за Админ 'Mihaela-MK'

GX*pro//.SpitFire^^C.F.

Recommended Posts

Така мише не съм те виждал да обиждаш спокойна си правиш забележки на играчи с лошо поведение като цяло мисля да ти се доверя дано не ни разочароваш нас хората който са гласували за теб както и екипът  мисля, че ще се справиш ДА! от мен и Успех 

• Upvote 1

Смятам, че щом има админи, които ползват правата си за престиж и за да се чувстват повече от другите, демонстрирайки го, можем да дадем шанс и на едно момиче, което предполагам ще си върши съвестно работата. Помня преди време как се говореше за "шансове" в една ситуация, в друга забравяха за тези "шансове" от определени хора с позиция, видях доста двойни критерии, но аз смятам, че съм справедлива и мога да кажа "Да" - просто заради желанието и по-горе споменатите неща.

Доклади нямаш , но си ме викала  като някой се държи не прилично и псува . Минутите ти в игра не ги коментираме защото са на ниво и няма спор в това :) Заслужаваш шанс Михаела и аз лично ще ти дам ДА . 

мн добър играч влиза мн често не нарушава никакви правила не обижда и не си позволява да говори на "тон" на някой според мене трябва да стане част от нашия екип от мене имаш ДА 

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...