Jump to content

Няколко предложения

Guest FreedoM

Recommended Posts

Как само това е :Д. Втория дъст и премахването на awp-тата на виповете са изначално мои предложения, които са успешни до този момент :Д.

1- Това с фенера е пълна глупост според мен за какво им е само да дразнят с него това е абсурд 

2- за другите неща както предцените но според мен би било хубаво да си остане така както си е   ;)Поздрави  

Така, 

за връщането на фенерчето не съм съгласен, причината е същата която казаха останалите;

Отностно клиповете, е добра идея, ако можеш да ги праивиш добре, супер;

За намалението от 12 на 10 човека също съм съгласен;

За скиновете, категорично ДА! Прекалено много дразнещи са, особенно женските;

Стандарт на цс за е 15 секунди, добре си е така;

Класация за оръжия също е интерестно, но чак толкова на награди, не съм съгласен..

Поздрави, L_Clan_ViSioN_

Честно казано, това с наградите и аз много не бях навит (вчера просто така го написах примерно с шапките за да има стимул), за това имам следната идея отностно това:

Оръжията могат да бъдат групирани по следния начин:

Knife, HE- Knife master

glock,usp,p228,deagle,FiveseveN,Dual Berettas- Pistol master

M3,XM1014- Shotgun master

TMP,mac10, mp5, ump45, p90- SMG master

ak,m4,galil, famas- Rifle master

Scout, AWP- Sniper master

SG-552,AUG A1, М249- High tech master

Някой за да има някоя от следните титли трябва да е топ играч в горния прозорец (от 6та точка ) за всяко от оръжията в категорията. Примерно може да си най-добър с awp, но някой да е най-добър със scout и така този с awp-то да играе със scout-а повече за да си върне титлата. Никоя от тези титли не е лесна, но това дава стимул на играчите да играят.

А самите титли да се дават след 3тия или 4тия ден от реса(ако има), понеже в началото тези, които играят имат предимство. Разбира се например ако някой е Shotgun master и например някой друг стане най-добър с M3 той губи титлата. 

А самите титли, къде ще стоят имам няколко идеи-

- подобно на [VIP] да стои до ника, например  MrKiller[Rifle Master]

- Може да се вижда с отделна команда /SeeMasters ,която изкарва прозорец от вида:

Knife master - Sebo

Pistol master- няма все още

Shotgun master- PaLa

и т.н.

Както виждате много от тилите изискват да се играе и ct и t, което би накарало играчите да сменят често двете страни, за да има още по-голямо разнообразие. Всичко това са само статистики и не биха попречили на нищо в сървъра, биха били в +.

Всичко ми хареса освен фенерчето. Защото на хората със слаби лаптопи или компютри им пада ФПС и има дразните,който издават съотборниците си и пречат на играта :)

Аз предлагам да се направи и класация за най- голям кампер- награда за първо място бан за 1 седмица,за второ място 3 дни и за трето 1 ден.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...