Jump to content

Кандидат за админ f0rsaken

Recommended Posts

Според мен май ти е рано бъди по редовен аз лично не виждам да си от редовните виждам, че имаш някакви доклади но това не е достатъчно 

ще ти дам НЕ! на този етап Както каза и колегата Just Me! бил си собственик на сървър и нямаш скайп малко е странно ако се лъжем няма как да станат нещата :) 

Аз лично когато съм те засичал не съм те виждал да обиждаш и да правиш проблеми .ОБАЧЕ  5 ЧАСА В ФОРУМА Е МНОГО МАЛКО ВРЕМЕ ...  НЕ от мен !                                                                                                                                                                                                                                                                                                       ЛЕВСК

Не омазвайте кандидатурата със спорове !

По темата, за сега няма как да стане... няма да ти редя причините, сам можеш да ги разбереш след като отново прочетеш правилата на тази верига. 

На тоя етап ще те отрежа, което е лошо за теб. Но пък хубавото е, че ще ти пусна една амнистия и няма да се налага да чакаш 30-дни за да си напишеш нова, а ще го намалим на 15-дни. 

През тоя период се опитай да наваксаш с каквото можеш, т.е. с доклади, активност във форума и в сървърите. Спазвай всички правила на тази верига !!! Вземи участия в каквото и където можеш. Това са неща които ще са ти от полза.

Отхвърлен ! 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...