Jump to content

Предложение за добавяне на статистика с точки

Recommended Posts

Здравейте искам да предложа настройване и добавяне на статистика,която я няма в много български сървъри. Предложението ми е с идея за по добро развитие на веригата,защото ако хората видят че веригата използва тази статистика ще има минимум 100% повече посещение в сървърите :) Ето две снимки за информация и да видите какво представлява статистиката може да ви стане интересно :) !

1 -  Статистика на всички играчи който са влизали в дадения сървър и класиране с точки :

http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=arx1464547567o.jpg

2 - Всекидневни медали за най-много убийства с дадено оръжие (

правили сме го, 2-3 месеца се задържа тоя вид класация,на мен лично ми беше интересно.по принцип съм ЗА ,но доколкото знам май товари доста от към пинг и лагг.

правили сме го, 2-3 месеца се задържа тоя вид класация,на мен лично ми беше интересно.по принцип съм ЗА ,но доколкото знам май товари доста от към пинг и лагг.

Ако е настроен правилно изобщо не се усеща :) аз съм работил с нея и бях доволен и сървърите бяха доста пълни,защото хората играеха заради статистиката :)

• 2 weeks later...

Не знам дали това е плугина, който сте сложили в дъст2, но пуснете анкета дали да остане ... Аз лично съм на мнение, че новия плугин повече пречи (визирам лаг и тн. ), от колкото да има някаква полза от него ! 

Добре си работят сървърите, само на д1 нещо топ15 като че ли се прецака.

Ще направя промяна тази вечер,и утре кажи дали вече всичко е наред,ще оправя и командите /me и /hp да отчитат правилно,но мисля че ще станат нещата  ;)

За мен също е огромно удоволствие да си прекарвам времето в верига от последните месеци не съм имал грам лаг а за новата промяна просто съм без думи само напред и нагоре 

Ти нямаш лаг, защото си с инсталиран мой windows и летиш като патрон :D 

По мненията за лаг-а... аз също не забелязах лаг, а вярвайте, първи ще усетя !!! 

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...