Jump to content

Кандидатура за Админ.

Дама Тита

Recommended Posts

Мисля,че всеки админ трябва да е обективен,а не пристрастен.Ти си точно такава,какъвто трябва да бъде един админ.А и  в сървара взеха да влизат хора,които само се заяждат и админите им мълчат.Трябва твърда ръка,да няма ваши и наши.

• Upvote 1

Направо съм потресен от безочливостта на този кандидат и просто нямам думи. Абсолютен интригант, циркаджия и двуличник. Постоянно се оплаква и влиза в конфликти. Абсолютно съм против.

• Upvote 2

Аз не съм съгласна с VLADI 1914, защото в конфликта, за който говори той беше дразнителя, докато ти игнорираше нападките. Времето въобще не е смешно наистина момичето прекарва доста време в сървъра. От мен имаш ДА

• Upvote 3

Първо мнение кандидатура. Активността във форума ти е меко казано смешна дори един час нямаш. Твърдиш, че уж си много активна, активност в gametrackera видях само през последните 3 дни.. не знам, кое толкова ти е активното, че чак момичетата почнаха да те защитават.. точно защото не трябва да има наши и ваши да бяхте се постарали малко повече с аргументите и да бъдете малко по ''обективни''  като я подкрепяте. Освен това както казаха, някой хора по-горе и аз съм виждала случки и влизане в конфликти. Ще си позволя да кажа, че напоследък има достатъчно активни админи в този сървър. Мога да изброя поне 5, които влизат редовно и си вършат работата. Като прибавим и тези, които не са чак толкова редовни там, но все пак влизат за да проверяват за нередности не знам защо изобщо си направи труда да пуснеш кандидатура като е напълно излишна. Явно пак се надяваме на това, че сме от женския пол и ще ни се размине хаха! От мен имаш НЕ! :) 

Първо мнение кандидатура. Активността във форума ти е меко казано смешна дори един час нямаш. Твърдиш, че уж си много активна, активност в gametrackera видях само през последните 3 дни.. не знам, кое толкова ти е активното, че чак момичетата почнаха да те защитават.. точно защото не трябва да има наши и ваши да бяхте се постарали малко повече с аргументите и да бъдете малко по ''обективни''  като я подкрепяте. Освен това както казаха, някой хора по-горе и аз съм виждала случки и влизане в конфликти. Ще си позволя да кажа, че напоследък има достатъчно активни админи в този сървър. Мога да изброя поне 5, които влизат редовно и си вършат работата. Като прибавим и тези, които не са чак толкова редовни там, но все пак влизат за да проверяват за нередности не знам защо изобщо си направи труда да пуснеш кандидатура като е напълно излишна. Явно пак се надяваме на това, че сме от женския пол и ще ни се размине хаха! От мен имаш НЕ! :)

Очевидно не си запозната, тъй като играех с друг ник и имам от доста време регистрация тук. Колкото до това с обективността, нека не се лъжем и да не разкриваме защо изказваш такова мнение. Конфликти е имало, защото просто като пример, ти си била в сървъра (админ) не си взела никакви мерки, когато твой приятел е развалял играта на всички. Т.е. има проблем, заради несвършена работа от някой друг. Всеки има право на мнение, но не мисля, че твоето е самостоятелно. :) Колкото до епитетите като "смешно" и коментирането на мнението на останалите хора - не го прави. Като админ трябва да опитваш да внесеш хармония, а не разделения, нали? :)

Очевидно не си запозната, тъй като играех с друг ник и имам от доста време регистрация тук. Колкото до това с обективността, нека не се лъжем и да не разкриваме защо изказваш такова мнение. Конфликти е имало, защото просто като пример, ти си била в сървъра (админ) не си взела никакви мерки, когато твой приятел е развалял играта на всички. Всеки има право на мнение, но не мисля, че твоето е самостоятелно. :) Колкото до епитетите като "смешно" и коментирането на мнението на останалите хора - не го прави. Като админ трябва да опитваш да внесеш хармония, а не разделения, нали? :)

Много добре съм запозната коя си и коя ти е другата регистрация. Като не си съгласна с това което казах за активността да беше написала кандидатурата от другата регистрация не да си правиш нова и да не приемаш мнението на другите.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...