Jump to content

Кандидатура за Админ!

Recommended Posts

За и успех! :)

Доста пъти съм те виждал, имаш добро поведение и мисля, че играеш повече от 6 месеца! Аа и едно време що си мисля, че играеше много често в cs-reolad- gungame  със Ludata BG или се бъркам..!? 

Edited by SteFo
Обоснови си мнението!
  • Upvote 1

Викаш 3-4 часа на ден  ще си в сървърите а ? Аз по - голяма дъвка не бях чувал !! Но понеже гледам си написала класика , а там има нужда от жива сила и , аз лично ще ти дам ЗА  

Крис познавам те от много дълго време спокойна си редовна си докладваш ми когато има нередности като цяло мисля да ти се доверя надявам се, че също така ще си вършиш работата правилно и се надявам да не ни предадеш давам ти ДА! Успех :)

• Upvote 1

В понеделник след 10:00ч. да предоставиш лично CV-то в магазин "Зора" на площад "Суми". Там аз лично ще ти проведа обучението :yes: 

Сега без майтап... ОК си, доволни са от теб колегите, аз също съм доволен. До тук нещата отиват към "Одобрение", но ще оставим темата отворена до понеделник, за да имат възможност и други колеги да пишат в нея. Ако следващите постове до понеделник са положителни, ще ти се даде шанс да си админ при нас. 

А ти през тези 2-3 дни не бива да бездействаш. Може например да направиш тук-там някой доклад, ще ти е от полза. Наваксай с някой неща и във форума.

Успех, действай смело  :neo:

П.П. Не е зле да си направиш един скайп, ще е удобство за всички след това.

Викаш 3-4 часа на ден  ще си в сървърите а ? Аз по - голяма дъвка не бях чувал !! Но понеже гледам си написала класика , а там има нужда от жива сила и , аз лично ще ти дам ЗА  

Влади на този пич L_Clan_ViSioN_ в кандидатурата си писал, че имал твърде малко време в форума и едва ли не кандидатурата му била подигравка, а тук май забрави да споменеш, че въпросната мацка е с регистрация от един ден? тя няма ли малко време прекарано в форума? Айде дайте като има по-малко админи в класика да вземем да направим всички играчи админи там, защото няма така ще е добре а? Да, вярно е че там влизат по-малко админи, но това не означава, че на всеки 2ри трябва да давате ДА само защото е редовен..говоря в множествено число, защото това не го правиш само ти, а и други няма да казвам имена. Айде стегнете се малко и не се излагайте с тея незаслужени ДА-та, които раздавате наляво и дясно не по преценка на това дали въпросния кандидат става наистина за админ, а дали си играете заедно дали става чат с него или дали е момиче. 

Това, че сме момичета не означава, че трябва да сме с някакво предимство и да ни е по-лесно с незаслуженени ДА-та!  

По темата: Това, че си редовна или играеш от ''6 месеца'' не може да е единствената причина поради, която повечето да ти дадат ДА, но както виждам явно е така. Влизала си не един път в дъст2 сървъра да викаш админ, защото уж имало хакер и когато влеза за да погледна въпросния нарушител се оказва, че не е хакер. Съжалявам преценката ти куца бая от мен имаш НЕ! Успех все пак. 

• Upvote 3

Ето тук ви е грешката. Момичето е много точно, печено, спазва правилата. Но най-важното забравяте, а именно преценката. На доста голяма част от админите точно това им е проблем. Как може да сте сигурно, че жената ще разпознава хакерите? На мен примерно преди 2-3 седмици ми каза, че съм хак. Ако имаше права щеше да ме банне, вероятно. 

Нищо против нея нямам, кефа и се много, но вижте първо дали има нужната преценка.

Ето тук ви е грешката. Момичето е много точно, печено, спазва правилата. Но най-важното забравяте, а именно преценката. На доста голяма част от админите точно това им е проблем. Как може да сте сигурно, че жената ще разпознава хакерите? На мен примерно преди 2-3 седмици ми каза, че съм хак. Ако имаше права щеше да ме банне, вероятно. 

Нищо против нея нямам, кефа и се много, но вижте първо дали има нужната преценка.

Първото което е, че няма грешка и добре  е измислено като начало, помошник админа е без бан права, при съмнение дали, ако извика друг админ или направи доклад, да се види до колко е готов за бан права с течение на времето !  

Другото което е за дадената кандидатура. Онази там! Доста често съм играл с нея в Гън Гейм и несъм виждал лошо поведение или преценка, (м тоя е хак банете го!) но все пак едно е гън гейм и до играта класик.., е различно и човек може да се обърка за момент..   Но въпроса е да си човек и за това и гласувам доверие и мисля, че го заслужава! :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...