Jump to content

Кандидат за админ: Karatista.

Karatista! The Best.

Recommended Posts

Редовен си и щом си бил админ преди мисля че ще се справиш и не за всичките тези амх команди :Д има още много както и да е от мене имаш ДА. УСПЕХ ! :) 

• Upvote 1

Ще бъда кратък редовен си спор няма но от време на време избухваш което не е хубаво когато станеш админ все пак всички имаме нерви и когато се издразниш по добре да лефнеш от колкото да се занимаваш с някой например говоря както каза колегата фох мисля да ти се довея и се надявам да си вършиш работата правилно и да не ни разочароваш хората който са гласували за теб както и всички който са от екипа на цс1.бг давам ти ЗА!  дано не ме разочароваш че съм ти дал положителен глас Успех и умната ! 

• Upvote 3

За имаш и от мен.

Определено си редовен в сървърите, шегаджия си, не съм те виждал до сега да навлизаш в конфликти с някой, а и чат-пат пошушваш по нещо като има нужда.

Успех!

• Upvote 1

Каратисче  да ти го кажа мъжки малко си избухлив и речника ти може да се критикува , но иначе си точно момче и  аз лично мисля , че ще се справиш . Но за да се види дали ще се справиш само времето ще покаже .. От мен имаш ЗА 

ЗА и от мен! Редовен, на моменти избухлив, но пък виждам разлика от държанието ти от преди и сега ..опитваш се да не влизаш в конфликти, което е добре. Мисля, че ако ти се даде шанс ще се справиш. 

• Upvote 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...