Jump to content

"Катерене" по Маp-а

Мъро

Recommended Posts

Въпросите са следните:

-Позволено ли е,катеренето по мапа?

-Защо и самите ви админи,не знаят ?Единия казва едно (и слейва),а другия друго (и самия тои си се качва) .

-Ако е забранено,защо не сложите преработени мапове,които не позволяват катерене ?

П.П. Това е офтопик,но ... 
Кога,ще има по-сериозни наказания за псуването и обидите ?Писна ми,едни и същи да не си затварят устите и най-нагло дори да казват "Ами докладвай ме,ко ме *** за 1 час бан" .

Демо за съжаление,не мога да предоставя.Въпроса ме гложди от много време,аз самият се катеря ,не рядко и исках да знам,последно Да или Не.Чел съм правилата,но когат ти цъфне админ и ти каже "Ама то може...." 

П.П. Следващия път идвам с демотата :D

този пост ме кара да си мисля че го качваш за да видиш дали да продължаваш да се катериш или не,няколко пъти ти казах че е забранено,най-вероятно не си ме послушал.Като си видял някой на мапа не означава че и ти веднага трябва да се качиш на най-високия клон, Забранено е ! 

този пост ме кара да си мисля

Недей :) Ще се преумориш от мислене по моите постове.

Темата е ясна,причината да я пусна - също ! Масово играчите,не знаят или са объркани,дали може или не.

Катеренето по разни неща,като скали,первази,покриви и прочие,които не са достъпни за обикновен играч,но в war3 с хюмъна,вампира или вип гранатите,не е проблем.

Никъде в правилата няма правило което да ограничава това качване по картите. Казвал съм ви в игра много пъти, че не е забранено. Това все пак е WarCraft сървър и за това са тия магии за да се ползват.

Лека вечер.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...