Jump to content

Оплакване от админ c(;

Guest A.DuMuTpoB

Recommended Posts

1. Стефан

2. c(;

Въпросния "админ" почна да обяснява на едно момче къде може да играе и къде не .. От там аз му казах че няма право да обяснява къде да играе някой ..

Димитров аз знаех, че това искаше и за това отиде на Б... Оплакваи се аз ти казах, че има правила! Админ не съм искал да бъда и както виждаш тук не съм админ и за мен това не е важно.., а в играта да има някакъв ред и за нерваци като теб, че това го направи нарочно да дразниш и сега се оплакваш. Не случаино беше сложен малък мап при определени играчи да се играе без Б, че няма и смисъл... Ако ти е за ранка да беше казал да мина 1-ца а ти 2-ка при 3-ма играчи и Пацо каза, че е тъпо това което правиш и ти знаеш че е така! 

Ходи се обяснявай на друг като свекърва .. Не ти е за 1-ви път да се правиш на интересен . Аз съм нервак факт е , но няма смисъл да ти е се обяснявам защото идея си нямаш какъв човек съм . Другото което е КЪДЕ ПОДЯВОЛ

• Upvote 1

Правилата са за нормалните хора който разбират, къде да се играе дали имам смисъл и т.н. Затова има такива като мен и за съжаление като теб.

Спирам да пиша, има си хора тук който да преценяват.

1. Стефан
  2. c(;
  3. Въпросния "админ" почна да обяснява на едно момче къде може да играе и къде не .. От там аз му казах че няма право да обяснява къде да играе някой ..
  • Upvote 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...