Jump to content

Предложение за сървъра.

Габриел

Recommended Posts

В тази тема искам да предложа това с kick-ването да се премахне.
Сървъра е нов и все още слабо посещаван, а kick-ването на играчи не помага особено.
С 
kick-ването на играчи губим бройка, а хората не влизат в празни сървъри.

Предлагам да се направи така, че afk играчите да се местят spec.

Ще кажете, че никой не иска да стои в сървър в който всички са наблюдатели, но истината е, че шанса човека отново да натисне M 1/2 е по - голям от шанса да влезе отново в сървъра. (Отделно ако се препълни с по - голям брой наблюдатели някой от админите ще се погрижи да бъдат kickнати.)

Запълването на слотове е в наш плюс на този етап на развитие на сървъра.
Ако се приеме това ще важи докато сървъра вдигне значително посещаемостта си. (Може да се приложи и в другите ни по - слабо посещавани сървъри).

• Upvote 1

• 3 weeks later...

Твърдо съм против как като някой бъде афк и да го метка спектатор според теб по този начин дали ще могат да влизат други играчи когато сървъра бъде пълен и като админ мисля, че знаеш,  стоенето спектатор не е позволено давам пример 4-ма играчи са афк и ще ги метне спектатор то така ли иначе пак трябва да бъдат кикнати ако седят много време :) лично мнение помислете малко според мен така си е добре 

Поздрави

Мисля че не прочете всичко от предложението ми.
Не знам защо пишеш с големи и червени букви като по принцип не съм ти направил нищо.

Виждам, че няма интерес към тази тема, което ме навежда на мисълта, че сгреших с това предложение.
Моля модератор или администратор да го заключи и да го прати в коша или там където ги слагате отхвърлените.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...