Jump to content

Оплакване от админ - X-Ray_AnKiIi

tasi

Recommended Posts

Гледал съм как играе дори съм играл с него шанса да е Aim е никакъв (не вярвам да се опита да играе с хак след солта с, която поръси Валката сървърите) отделно той играе доста и е с добре развита раса, което му дава повече как да го кажа шанс да Ви бие доста.
С това не искам да кажа, че е прав в случая. С бан е прекалил, но ако наистина си се заяждал е нормално да отнесеш бана за няколко часа.

• Upvote 1

Мисля че тука ти и аз нямаме право да пишем нека главните си свършат работата Рой ;) 

Гледал съм как играе дори съм играл с него шанса да е Aim е никакъв (не вярвам да се опита да играе с хак след солта с, която поръси Валката сървърите) отделно той играе доста и е с добре развита раса, което му дава повече как да го кажа шанс да Ви бие доста.
С това не искам да кажа, че е прав в случая. С бан е прекалил, но ако наистина си се заяждал е нормално да отнесеш бана за няколко часа.

Бана е за обида към админ никъде не съм го обидил това че за мен е аймер не мисля че заслужава бан с такава причина ;)

1. Благодаря момчета за подкрепата :)

2. tasi от една седмица ти не се спре да се заяждаш с мен, като твърдиш, че съм aim hack..казах ти да викнеш някои да ме гледа..търпях те, търпях те но днес ми писна..ти играеш  HUMAN и се криеш като мишка, аз съм ти виновен за моята раса..след което последва обида от твоя страна 

3. http://prikachi.com/images.php?images/491/8773491c.jpg

batman мисля, че той трябва да си понесе наказанието..за да се научи :)

• Upvote 1

1. Благодаря момчета за подкрепата :)

2. tasi от една седмица ти не се спре да се заяждаш с мен, като твърдиш, че съм aim hack..казах ти да викнеш някои да ме гледа..търпях те, търпях те но днес ми писна..ти играеш  HUMAN и се криеш като мишка, аз съм ти виновен за моята раса..след което последва обида от твоя страна 

3. http://prikachi.com/images.php?images/491/8773491c.jpg

batman мисля, че той трябва да си понесе наказанието..за да се научи :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...