Jump to content

Кандидатура за админ

FRANGER NON FLECTAR

Recommended Posts

Не знам дали си редовен или не , но като гледам ти е първи пост и си прясно регистриран. Нямам как човек, който няма доклади и не следи форума да му кажа да. Засега от мен имаш НЕ.Липсва ти и линк от gametracker. Направи някой друг доклад, покажи активност в форума и се опитай след време отново. :)

Така,както го режете и този човек и много други останали, накрая няма кой да има да кандидатства за админ, поне в този сървър,аз където влизам когато имам възможност го засичам,че играе,но всеки изразява мнение, аз споделям какво е моето има доста играчи които имат желание да бъдат админи,но просто им е много трудно с докладите или някои от другите правила,защото не един път съм засичал как някой от екипа помага на някой играч, как да пусне точно кандидатурата.Но после защо има сърдити защо всички админи са в дъст2 само и още куп неща,просто за мен трябва да има някаква промяна.Само за пример давам в точно този сървър,влиза човек с хак и точно за 5мин. изкарва всичките от игра,докато дойде някой админ всичко вече е свършило по-голямата част от играчите дори няма да се сетят за този сървър повече!

Аз съм го забелязал, че просто ей така си пишат постовете, без да е запознат с даденя кандидат и в даденя сървър...

Най лесно е да напишеш и да очетеш дейност, спрямо правилата, че нямал доклади и че не е бил активен в форума...

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...