Jump to content

[DEATHRUN] Добавяне на . . . (тема с обновление)

MannyQuidd

Recommended Posts

// Заглавието на темата може да ви се стори леко странно, но понеже ми изскачат отвреме на време някакви идеи за сървъра и не ми се струва практично да правя тема през час/ден, за това реших да събирам нещата тук. Темата ще се ъпдейтва. //

Така.

1. Предлагам да се добави grab плъгин.

Накратко - позволява на админ с даден флаг и bind на определен клавиш да grab-ва (мести) играчи / предмети.

Мисля, че ползите са очевидни. Ако някое оръжие попадне на bhop - ще може лесно да те премести, а не всички играчи да умират. Ако някой играч заседне някъде - ще може лесно да се премести.

Ако предложението се одобри ще дам линк към plugin-a.

• Upvote 1

2. Да се направи така, че живите да виждат dead чата и обратното.

3. Да се добавят следните правила:

3.1. 'Забранено е убиването на терориста през стъклото и респективно обратното'

3.2. 'Забранено е хвърлянето на гранати по терориста, преди минаване на мапа, с цел взимане на HP'.

Примерно.

Хубаво има /rules, аз предлагам просто да се добавят горенаписаните точки, особено точката за убийство през стъйлото.

//

Може ли да споделите правилата, въведени в auto gag плъгина, защото доста често върши глупости.

Забелязах, че в края на картата не пуска вот, а директно сменя. WTF?

//

4. Предлагам да се направи така, че картата да не се сменя след изтичане на даденото време, а след края на рунда. Същото важи и за rtv смяната. Много е дразнещо да си посредата или в края на картата, и изведнъж да се смени.

Хубаво има /rules, аз предлагам просто да се добавят горенаписаните точки, особено точката за убийство през стъйлото.

//

Може ли да споделите правилата, въведени в auto gag плъгина, защото доста често върши глупости.

Забелязах, че в края на картата не пуска вот, а директно сменя. WTF?

//

4. Предлагам да се направи така, че картата да не се сменя след изтичане на даденото време, а след края на рунда. Същото важи и за rtv смяната. Много е дразнещо да си посредата или в края на картата, и изведнъж да се смени.

Добавен е филтър за лошите думи,както е в останалите сървъри,и нещата за вотването и смяната на карти е оправено!

Забелязах, че за "ебавка" и "ебаси" лепи по 5 минутни гагове. ЛОЛ. :D

Не, вота и смяната на мапа не е оправено. :)

// UPDATE

Вече живите може да виждат чата на мъртвите и обратно, но има лек бъг. - http://prikachi.com/images.php?images/884/8713884h.jpg

Бъговете са отстранени.

Jump статистика няма да бъде добавяна защото при наличието на такава има много играчи които почват само да си скачат да правят статсове вместо да играят същината на мода.

За други предложения може да ползваш тая тема.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...