Jump to content

Кандидатура Awp-India

//BG//GanGsteR_Smk

Recommended Posts

Отбелязвам, че направи това което ти бе казано.
Показа активност във форума както и в сървърите.
Специално мен си ме викал няколко пъти за нарушители. 
Продължи да си все така упорит и показа, че искаш да си част от екипа на cs1.bg 
Много съм доволен от поведението ти и мисля, че ще се справиш имаш моето голямо ДА! Успех.

• Upvote 4

Когато влизам в сървъра на мен лично не ми харесва държанието ти към играчите оправи си малко поведението пусни някой доклад покажи че искаш да бъдеш от екипа ни :) Това е мое лично мнение нека колегите да си дадът тяхното от мен имаш НЕ за сега 

Успех все пак :) 

• Upvote 2

Помня те още като аз станах за първи път админ в авп сервера още тогава играехме заедно.. понякога те мислех за хак ти си знаеш :Д и не съм те виждал да обиждаш викаш админи когато има хакери в сервера според мене заслужаваш един шанс другото колегите са казали горе ! от мене имаш ЗА ! УСПЕХ !!!

• Upvote 1

Викаш ме като има хакери, не ми правиш проблеми, попитах те в сървъра, но ще те попитам и тук, ако член на твоя клан нагруби играч по какъвто и да е начин, ще бъде ли наказан?

Казах ти и в сървъра,ще го кажа и тук(явно не си го видял) ,когато бях админ(поддръжка) в другата верига и някой от моя клан напсува или обиди някой друг, процедирах така : гагвах го за двойно повече време и ако след това не се вразумяваше .... гонех го от клана и получаваше Бан за един ден,да си кажа честно доста такива играчи излетяха от моя клан(за съжаление имаше и доста добри играчи) :(

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...