Jump to content

Кандидат за админ: Naga

Recommended Posts

Аз лично не съм те срещал никога в другите сървъри ,но като видях в GameTrackera че си топ2 считано с правилата някой ги покриваш, някой не като например имаш само 1 мнение и то ти е кандидатура прави доклади за нарушителите като цяло за да имаш по голям шанс. Wъпреки това аз ще ти дам ДА. Но едва ли ще стане нещо бъди малко по активен в форума и ще имаш по голям шанс да влезнеш в екипа Успех!

• Upvote 1

Здравейте. Не че ще има голямо значение мнението ми, но ще го дам. Определено е редовен човека. Прави впечатление на спокоен и преценяващ обстановката човек. Не е някой хлапак на който не му е ясно от къде духа вятъра. Личи си че има умения и отношение към играчите и играта като цяло. Следи чата, помага на играчите. Относно сървъра за който кандидатства ще потвърдя че много често влизат хора с хакове да игрaят, а админи в сървъра много рядко играят поне във времето когато аз влизам. Всеки ден ми се налага да пиша в чата с молба да дойде някой админ за да банне поредния хакер. Сървърът има нужда от още хора желаещи и можещи да са админи. От това което съм видял мисля че Naga е един от тях. Надявам се да му дадете шанс, а той да го оправдае.

Поздрави ldk.Gruh.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...