Jump to content

Кандидат за админ [ tasi ]

Recommended Posts

Ще се опитам да бъда кратък.

Така, виждам, че си ентусиазиран момче, не те сломява факта, че си въобразяваш, че хората те мразят. Нека ти дефинирам "омраза" на места в интернет пространството: Омразата всъщност се покрива от един-двама, които влияят на другите, това е положението. Тука за разлика от преди години вече цари пълен безпорядък, надменност, интриги и какво ли не, но най-лошата черта е подмазвачеството, която доминира над всички пороци в тази стара верига. Не искам да си мислиш, че те мразят хората, просто са си изградили негативно мнение, което според мен няма да се промени, може би те и обсъждат от време на време, но всичко това са хлапашки истории, които въобще не трябва да тормозят вниманието ти. Аз от своя страна, колкото и да не ти се вярва, забелязвам някаква промяна в теб, нищо, че отсъства доста време, но бих и ще рискувам да ти дам едно окуражаващо "ЗА", а от теб зависи, какво ще правиш в случай, че те одобрят! Мога да ти пожелая само успех и да не разочароваш хората гласували за теб!

П.С.-

• Upvote 1

Абсурдно е да пускаш кандидатура.. Късметлия си, че играеш в сървърите все още. Наистина ли след всички скандали, филми, писаници и небивалици мислиш, че имаш място в екипа ? Твърдо НЕ от мен !

Аз не знам по -горе колегите  ,какви филми говорят и какво си правил всеки има право на мнение .

Аз те засичам редовно в Сървърите влизаш ,често и затова имаш моето ДА  Успех !!! 

• Upvote 1

• 2 weeks later...

Стефо много си прав....знам ли ,излез пий една бира с някой приятел,запознай се с някое момиченце.Защо си губиш времето да пишеш нещо което е безсмислено,търсиш с някой да се заяждаш ли к'во.Как така във всеки един твой коментар винаги има някаква злоба и винаги от никой нищо не става ????

От както си пуснал кандидатура те наблюдавам със различни "nick name" какво правиш във сървърите причината за да го направя беше ясна ,да оспоря мнението на колегите спрямо преди ,какъв си бил ,и сега.
Какво осъзнах: видиш ли админ в сървъра няма проблем ,като котенце си мируваш а когато няма си показваш рогата ставаш груб със играчите правиш дразги  заядлив си ,и с това поведение няма как да ти дам моят положителен отговор.
ПРОТ

• Upvote 4

От както си пуснал кандидатура те наблюдавам със различни "nick name" какво правиш във сървърите причината за да го направя беше ясна ,да оспоря мнението на колегите спрямо преди ,какъв си бил ,и сега.

Какво осъзнах: видиш ли админ в сървъра няма проблем ,като котенце си мируваш а когато няма си показваш рогата ставаш груб със играчите правиш дразги  заядлив си ,и с това поведение няма как да ти дам моят положителен отговор. ПРОТ

• Upvote 1

Забелязвам, че си един от най-редовните хора, които докладват в темата за нарушители. Не си имал грешни доклади => имаш правилна преценка за помощни средства. Не съм те виждал да се заяждаш.

• Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...