Jump to content

Предложение, мм доста

Drakonuid

Recommended Posts

Може ли да ми кажете защо защо изгубилият отбор умира. Това е най-малоумното нещо, което съм виждал в играта. Какъв е този смисъл не стига, че когато загубилият отбор на следващия рунд имат по-малко пари от спечелилия, и трябва да си губят оръжията и 330-те долара бонус, че са оцелели, това е най-малоумният плъгин, който съм виждал. Също така в сървъра има доста карти, които са не подходящи, ще започна с това, че някои и 2 чата да ги обикаляш няма да ги научиш, а и без друго играчите избират едни и същи знаени карти и други не мога да видя, а също тези със заложниците са доста малко. Бих искал също да добавите as_orlig, понеже ми е доста интересен ескорта на випа и други доста интересни карти като пиранеси отсъстват и сторм я няма.

Може ли да ми кажете защо защо изгубилият отбор умира. Това е най-малоумното нещо, което съм виждал в играта. Какъв е този смисъл не стига, че когато загубилият отбор на следващия рунд имат по-малко пари от спечелилия, и трябва да си губят оръжията и 330-те долара бонус, че са оцелели, това е най-малоумният плъгин, който съм виждал. Също така в сървъра има доста карти, които са не подходящи, ще започна с това, че някои и 2 чата да ги обикаляш няма да ги научиш, а и без друго играчите избират едни и същи знаени карти и други не мога да видя, а също тези със заложниците са доста малко. Бих искал също да добавите as_orlig, понеже ми е доста интересен ескорта на випа и други доста интересни карти като пиранеси отсъстват и сторм я няма.

Както каза тоз господин над мен тук не е Survivor или Оцелей на предела .. Когато играеш 5ци там ще се криеш по дупките за да "оцеляваш". Това е масак в който не се толерират "оцеляващите" или сиреч КАМПЕР

Нито се крия нито нищо иде реч за това, че като единия от бор бия на първия рунд загубилия след това не може да спечели за пример ще дам адстеката като налопат контрите в първия рунд после ако направим 1-3 победи друго нищо и аз съм от малкото хора, които не стоя само да се вардят а имам смелост да изляза към бомсайд А пред всичкото открито пространство където съм открит от всякаде и всеки рунд взимам по една димка и квото още мога да купя или намеря от моите пукнали съодборници, които вардят една дървена врата ама не гледат за другите две места с една граната с промъквам и се мъча да избия колто се може повече контри за да мината нашите и да заложат шибаната бомба. А също няколко пъти от мен е зависил целия рунд като премахна 3-4 човека, а 2-пъти противника го е спасявал таймера преди да го люсна с намерена емка.

Кой ти говори само за адстека и на дъст е същата работа и на останалите карти като се почне с една победа минават поне 10 за да направи другия отбор нещо направо тъпотия.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...