Jump to content

Нова автоматизирана система за запушване на уста (gag)

V.VaRBanoV

Recommended Posts

Здравейте! От днес в всички сървъри работи автоматизирана система за запушване на устите на играчите които псуват или обиждат други играчи! Надявам се да ви хареса :)

Публикувай думите в нарушение които са добавени в авто системата, за да знаят какви думи да предлагат за добавяне към нея.

Няма да ги пиша тук, те се знаят кои са :D за половите органи на човек , за майката , за сестрата , за бащата , хомосексуалност и други от този род.

Аз като наблюдаващ играч съм забелязал обидни думи ,като на пример : bot,lamer,smeshnik,smotan,...,sirak,..,izrod,glupak,glupav,pros,prostak,maloumnik,oligofren,neshtasnik,kaput
има и още но сега не мога да се сетя за всички надявам се да съм ви помогнал 
Поздрави  :tongue:

• Upvote 2

Здравейте! нека и аз да се изкажа съгласен съм с новата система  играчите ще трябва да свикват все пак

трябва да се избегнат обидите между играчите когато няма админ в сървъра все пак играем за забавление ! Надявам се на всички да се хареса и да няма проблеми

Благодаря!      Поздрави! :):P

• Upvote 2

Здравейте!
Видях че системата работи безотказно ,като автомат калашников :D и имам въпрос и той е следния
какво правим с тези играчи ,които се псуват и обиждаш по say_voice тоест по микрофона в игра

• Upvote 2

Не особено добър ъпдейт. Бот и ламер обиди ли са? Такива системи винаги имат пропуски, абсолютно ненужна е. А тея 60 минути са малко в повече.

П.П Току що влизам в сървърите, не съм написал нито дума и имам 53 минутен гаг. Как е възможно това? Отделно половината играчи вътре са гагнати, никой нищо не пише, а едва ли са псували. Ето ви го първия бъг.

• Create New...