Jump to content

Кандидатура за админ

karakondjul

Recommended Posts

Гласувам с двете си ръце за този човек много пъти ме е викал когато има проблеми помагал ми е прави забележки на играчи с лошо поведение добре играе мисля че може да му се гласува доверие мисля че от теб ще стане добър админ от мен имаш ЗА! Успех :)

Поздрави :P

Не си покрил точка 4-та която гласи:

4. Всеки кандидат желаещ да пусне кандидатура, трябва да има регистрация от минимум 1 /един/ месец преди пускането на кандидатурата както и поне 15 доклада (задължително както на хакери 

Опйтай след 1 месец пак :)

Не си покрил точка 4-та която гласи:

4. Всеки кандидат желаещ да пусне кандидатура, трябва да има регистрация от минимум 1 /един/ месец преди пускането на кандидатурата както и поне 15 доклада (задължително както на хакери 

Мисля че ти трябва повече активност в форума преди да пуснеш кандидатура.

Гласувам с двете си ръце за този човек много пъти ме е викал когато има проблеми помагал ми е прави забележки на играчи с лошо поведение добре играе мисля че може да му се гласува доверие мисля че от теб ще стане добър админ от мен имаш ЗА! Успех :)

Поздрави :P

От мен има ДА ! Много спокоен, редовен е, не прави проблеми! Успех :)

Забравихте ли,че има правила който трябва да се спазват, това ,че момчето играе с вас всеки ден и се разбирате добре в сървъра не означава ,че въпреки правилата който са описани ясно трябва да дадете Да , айде да се отнасяме малко по сериозно към нещата.

Забравихте ли,че има правила който трябва да се спазват, това ,че момчето играе с вас всеки ден и се разбирате добре в сървъра не означава ,че въпреки правилата който са описани ясно трябва да дадете Да , айде да се отнасяме малко по сериозно към нещата.

Мисля че няма нужда от спам аз си изказах моето мнение :) другите колеги ще си изкажат тяхното дайте да се разбираме все пак всеки си има мнение благодаря

Брониран да има правила които трябва да се спазват ама и всеки има право на мнение.. Величко и от мене имаш ДА нямам много неща за казване всеки ден играя с него прави забележки на играчите  просто си заслужава.. другите колеги ще решават вече .. УСПЕХ !!! :) 

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...