Jump to content

GAG

ad1daz

Recommended Posts

Здравейте, не мисля, че едостатъчно  гаг от 10-20-30 минути. На кой му пука дали е gagнат 10 минути ??? Според мен трябва доста по- големи  gag. Поне със часове, ако не и дни :) Помислете си, щотo ми писна от псувни. Ако трябва някъде записвайте ип-та на който е псувал 1, 2 пъти и всеки път по- дълъг гаг -> ban. Не вярвам някой като му ударят 1 седмица за 3та псувня пак да си позволи. В момента е нечовешко, няма ли админ за малко... А дори и да има, никой не го бърка 10 min gag

Продължителността на гага се определя от админа. Няма как да се сложи някакъв минимум на продължителността, примерно 1 час. Според вида на обидата, се определя и продължителността на гага.

Първо админите да гагвам който и когато трябва а не на админа приятелите да си псуват или той а това е много чесно ина теях нищо първо почнете да си вършат работата както трябва а не админа мене да ме псува и аз да го напсувам и той даме гаг 2 дена 

Адидасе, много интересна личност си, пускаш тема за гаг ,че много псували и да се слагат по дълготрайни гагове а помисли ли ,че ти си един  от играчите който псъват системно , вече не помня броя гагове който съм ти слагал.. 

ПП: Следващия път в който АЗ те хвана да обиждаш ти обештавам вечен бан, не защото си ми антипатичен а защото го заслужаваш, може би ти си чевека който обижда най често так, че внимавай 

Адидасе, много интересна личност си, пускаш тема за гаг ,че много псували и да се слагат по дълготрайни гагове а помисли ли ,че ти си един  от играчите който псъват системно , вече не помня броя гагове който съм ти слагал.. 

ПП: Следващия път в който АЗ те хвана да обиждаш ти обештавам вечен бан, не защото си ми антипатичен а защото го заслужаваш, може би ти си чевека който обижда най често так, че внимавай 

Хехе аз ли ве аз общо в classica имам наи мого 2 гага а в dust2 3, 4 а я виж от колко време играя и в двата сървъра аз сам псувал системно ти си объркал човека аз никога не сам напсувал даден играч ако той мене неме 

А гледайте малко преди да говорите :)

Еми да псувам щото не ме бърка gag 10-20 min. А ако gag-овете бяха повече нямаше да псувам със сигурност. А и мн често мен ме псуват първо.  Обещавам да не псувам повече аз лично, не ми е проблем. Обаче друга ми е идеята... Като няма админ и става мазало. А дали ще е така ако знаят че ще изядат 1-2 дена gag ? Поне да са 2-3-4 часа. Аз лично много пъти съм виждал псувни на майка gag 10 min.

Еми да псувам щото не ме бърка gag 10-20 min. А ако gag-овете бяха повече нямаше да псувам със сигурност. А и мн често мен ме псуват първо.  Обещавам да не псувам повече аз лично, не ми е проблем. Обаче друга ми е идеята... Като няма админ и става мазало. А дали ще е така ако знаят че ще изядат 1-2 дена gag ? Поне да са 2-3-4 часа. Аз лично много пъти съм виждал псувни на майка gag 10 min.

adidas  кат няма админ веднага влизаш в форума и пишеш или му правиш една снимка и ще бъде наказан :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...