Jump to content

Кандидат админ

*Tsvetan0w

Recommended Posts

Кандидатурите за дъст2 са затворени. Не покриваш доста от изискванията и като за начало прегледай новият образец за кандидатстване за админ, който се намира в раздела "Кандидатури" от мен имаш НЕ съжалявам.

"Каквото е казал Васил по-горе , щях да го кажа аз , но обнових темата и няма смисъл да се повтаряме"
+ За държанието ти , рядко съм те виждал , и проблеми с теб съм нямал , не си конфликтен.Но както казах също , не си редовен, пътите в които съм те виждал се броят на пръсти.
Не те познавам от както си бил в екипа , затова нямам представа за преценката ти ,също липсат и
доклади.
Забелязах , че си пропуснал и темата за "кандидатури" , която гласи : минимум 15 доклада.
+ редактирай кандидатурата , липсва "speedtest". Казвам го просто , за да не го прави някой по-главен.
:)

"НЕ" от мен. Успех , приятел !  :z_1: 

След като вече всички имате права на всякъде, дали има значение дали ще е одобрен за д2,бф2 и т.н.
Като стар и доказал се админ на който ние премахнахме правата, няма да ти изискваме 15 доклада ! Само ще те помоля да си качиш тест на интернет връзката ти или ще се наложи да заключа темата. Благодаря и успех !

От мен имаш ДА! Спазваш правилата,стар играч си както и админ не създаваше проблеми вършеше си работата помня те, също така следиш кой кога псува,обижда и докладваш веднага като нормален играч, което е добре! Успех! :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...