Jump to content

Нова V.I.P Екстра

V.VaRBanoV

Recommended Posts

Здравейте скоро ще има нова фън опция за виповете за повече инфо може да гледате клипчето.Очаквам коментари.

6444394z.jpg

Опцията е добавена в следните сървъри

Aim / Awp / Classic / Dust2 / BF2 Respawn / Fymaps / Deathrun / Jump / Gungame

Команда в чата /costumes важи за всички випове с флаг о

• 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 8 months later...

Моето мнение, е че стават прекалено много неща, става натрупано и префърцунено.. много ще ги разлигавим тези випове :D Това си е лично мое мнение, но вече има коледни шапки има женски скин, който е бъгав и не може да се улучи сега и това .. стават прекалено много неща. Предлагам за виповете да се направи така, че само те да могат да изполват командата /me преди да са умрели, също така може да се махне командата /rs /resetscore и да се добави само на виповете, мисля че това са много по-добри неща отколкото крила, шапки и такива глупости :) 

• Upvote 1

• 3 weeks later...

Много са си сладурски шапчиците, костюмите и скиновете, даже Вале ако можеш добави и гривни на ръцете :girl_blum: , нищо претрупано не смятам, че има. Хайде да направим това място по-весело за игра, нека има майтап и позитивизъм. MARIQNKO щом не ти харесват не ги използвай, никой не те задължава, пък и мисля че това ни отличава от другите вериги. Хваща дикиш ;) както се казва, привлича хора и е забавно.

Вчера играх и имаше двама които си правеха играчите да изглеждат по различен начин за момент се зачудих дали не играя Зомби сървър.Валери разочароваш ме.
Имам точно конкретен сървър класика нали трябва да е класически а не с Сомбрео шапки.
Поздрави.

• Upvote 1

• Create New...