Jump to content

Предложение относно номинирането на следващ мап в класик сървър

BODYROCKKc0bRaTa

Recommended Posts

кратка и ясна ми е идеята и тя е да могат да номинират (nom)  следващ мап само виповете и админите ;)
защо го предлагам ?! еми щото всяко плеарче дори и някого с стац 0:12 вече научи командата и номинира ...както всички знаем има ограничение за номинирането,а е ясно че примерно тва плеар-че :) не разбира за какво идва реч от тази игра и дава ном за едни и същи мапс ... а идеята на класика и е да има разнообразие за кеф на абсол. всички играчи 
еее кажете какво мислите мило семейство ;)

в преносен смисъл някви играчи модератор ;) има логика ако се замислиш поне малко моята идея ..не търси гре6ките а предимствата в кандидатурата ми ако обича6

Демокрация.  :D Както казах , няма причина ние да сме нещо повече от останалите играчи че само ние да можем. Всеки номинира картата която обича да играе ,аз лично най-интересната и любима карта ми е Tuscan и винаги си го номинирам. Всеки има вкус и предпочитания, както и право на глас. Нека не забравяме че освен "един" лош мап имаме избор и на други два , все единият ще ни устрои за 30 минути.  

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...