Jump to content

Кандидат за админ: 'BODYROCKKc0bRaTa'

BODYROCKKc0bRaTa

Recommended Posts

6.Ако кандидатурата Ви е била отхвърлена, може да пуснете нова най-рано след 2 седмици, от датата на неодобрение.

Спазвай правилата от мен имаш НЕ ! Мисля че темата е за коша.

tasi не си ти човека който да мислиш че била за кош или за архив........Момчето има желание да е админ и е поправил грешката от предната си кандидатура и я е пуснал на ново в по добър вариант.Главните решават дали е за кош или не,така че такива коментари са безмислени

"4. Всеки кандидат желаещ да пусне кандидатура, трябва да има регистрация от минимум 1 /един/ месец преди пускането на кандидатурата както и поне 15 доклада"

Като допълнение от мен :
1. Желателно /да не кажа задължително/ е както да се прочетат , така и да се спазват / най-важното /  всички ПРАВ

Един от най-активните играчи си. Разгледах мненията ти, и забелязах няколко неуместни неща. Както казаха колегите - избухлив си, понякога действаш неморално и без да се замисляш се опитваш да конспектираш. Като цяло, мога да кажа, че все още ти е рано. Трябва да нанесеш корекции по държанието и обръщенията си. Докладвай и бъди активен по същия начин и във форума. На този етап, от мен имаш НЕ! Успех!

Кандидат Админите ,защо се правите на ударени и не направите няколко доклада за да се разбере, дали си имате понятие от хакове.Много ви разглезиха тука с тези wallblock-чета,че даже и айм някой не знаят какво е.Как би реагирал при спорове и колко минути гаг ще им дадеш според  обидата.Въобще без демо дест ,като едно време ,всичко е само спам и осиране на темите.Във всяка тема се пише едно и също и едни и същи хора.Главно трябва да се обръща внимание на това дали е нервен и дали разбира от хакове.

само за доклада "отворко"  GAGAGAGA играя цс много от преди теб ,още от както е излезнала тази игра .. според теб дали правя разлика кой е хак и кой не .. кой с какъв хак и т.н. ???? 

само за доклада "отворко"  GAGAGAGA играя цс много от преди теб ,още от както е излезнала тази игра .. според теб дали правя разлика кой е хак и кой не .. кой с какъв хак и т.н. ???? 

По подразбиране кандидатурата ти беше потънала.

Сега с този тон, и тези обръщения, тотално я омаза.

Ако не си коригираш/контролираш по-скоро нервите, едва ли ще станат нещата в твоя полза.

Отхвърлен !

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...